کمربند رفع یبوست و مشکلات گوارشی

 تأیید و توصیه شده توسط فوق تخصصان گوارش

تلفیقی از طب سنتی و دانش مدرن ‏

جایگزینی مناسب برای دارو

برای اولین بار در جهان

 

دستگاه کمربند رفع یبوست پروهیل دستگاهی مؤثر و بی نظیر برای رفع مشکلات گوارشی علی الخصوص یبوست مزمن و نفخ می باشد. آزمایشات انجام شده بر روی 150 نفر از افراد دچار یبوست مزمن نشان داد که این دستگاه بیش از 95 درصد اثربخشی داشته و عوارض ناشی از داروهای ملین را ندارد.

این دستگاه که برای اولین بار در جهان ساخته شده است، دارای تاییدیه از فوق تخصصان گوارش، اساتید دانشگاه، ریاست بیمارستان ها و... می باشد و می تواند جایگزینی مناسب برای داروهای ملین شیمیایی و حتی گیاهی باشد.

این دستگاه می تواند در بهبودی مشکلات گوارشی چون یبوست حاد و مزمن، نفخ شکم، دل پیچه، و دردهای کرامپی شکم موثر واقع گردد.

پشتی طبی پروهیل,پشتی طبی پروهیل,قیمت پشتی طبی پروهیل,خرید پشتی طبی پروهیل,تبلیغ پشتی طبی پروهیل,قیمت پشتی طبی پروهیل,پشتی های طبی پروهیل,خرید پیامکی پشتی طبی پروهیل,تخفیف پشتی طبی پروهیل,خرید اینترنتی پشتی طبی پروهیل,پشتی طبی پروهیل خوبه؟,قیمت پشتی طبی پروهیل,قیمت پشتی طبی پروهیل,خرید پشتی طبی پروهیل,قیمت پشتی طبی پروهیل,خرید پیامکی پشتی طبی پروهیل,فروش پشتی طبی پروهیل,خرید اینترنتی پشتی طبی پروهیل,خرید پستی پشتی طبی پروهیل,نمایندگی فروش پشتی طبی پروهیل,مراکز فروش پشتی طبی پروهیل,تبلیغ پشتی طبی پروهیل,قیمت پشتی طبی پروهیل,پشتی های طبی پروهیل,خرید پیامکی پشتی طبی پروهیل,نمایندگی پشتی طبی پروهیل, پشتی طبی صندلی پروهیل نمایندگی پشتی طبی پروهیل در تهران,نمایندگی فروش پشتی طبی پروهیل

کمربند رفع یبوست پروهیل از کیفیت بسیار خوبی برخودار بوده و دارای شش ماه گارانتی و خدمات پس از فروش مادام العمر می باشد. روش استفاده این دستگاه بسیار آسان بوده و هر فرد به راحتی می تواند از آن استفاده نماید. به علاوه این دستگاه کاملا شارژی، قابل حمل و دارای کنترلر بیسیم می باشد. لذا می توان در هر شرایط و موقعیتی (حتی در فضای آزاد یا هنگام سفر) از آن استفاده نمود.

خرید اینترنتی پشتی طبی پروهیل

استفاده از کمربند رفع یبوست پروهیل برای کلیه افراد مبتلا به مشکلات نفخ شکم و یبوست،

با هر سن و جنسیتی توصیه می گردد. از جمله: ‏

           سالمندان ‏

           کودکان ‏

           شاغلین مشاغل کم تحرک، کارمندان، رانندگان و ...‏

           معلولان، جانبازان و افراد دارای مشکلات جسمی حرکتی

           مبتلایان به دیابت، کم کاری تیروئید، پارکینسون، افسردگی، MS، سنرم روده تحریک پذیر IBS و...‏

           بیماران بستری شده در بیمارستان‏

           مصرف کنندگان داروهای یبوست زا (داروهای ضد فشار خون، چربی و...)

           مصرف کنندگان مواد مخدر

           و کلیه افرادی که به هر دلیل از چنین مشکلاتی رنج می برند.

خرید پستی پشتی طبی پروهیل

موارد منع مصرف این دستگاه:

با وجود این که تا کنون هیچ عارضه ای از این دستگاه دیده نشده است، توصیه می شود برای خانم های باردار و افرادی مبتلا به سرطان های ناحیه شکم استفاده نگردد.

پشتی پروهیل

اصول علمی درمان یبوست با فیزیوتراپی شکم:

صرف نظر از علت زمینه ای ایجاد یبوست، در حقیقت کاهش حرکت گردش مواد زائد در روده بزرگ منجر به ایجاد آن می گردد. لذا توسط ماساژ صحیح و تکنیکی ناحیه شکم در جهت حرکت عقربه های ساعت، می توان به حرکت مواد در داخل روده کمک نموده و با تحریک روده ها بازتوانی قدرت آن ها در حرکت دادن مواد، می توان بر عوارض این مشکل فائق آمد.

باید توجه داشت که اثربخشی این روش علاوه بر طب سنتی در علوم نوین هم به اثبات رسیده است.

این دستگاه با استفاده از تکنولوژی خاص خود، و با توجه به آناتومی و فیزیولوژی بدن، اصول صحیح فیزیو تراپی روده و ماساژ شکمی را در محدوده سلامت بافت ها ایجاد نموده و با تنظیم فرکانس و جهت حرکت مواد در روده ها به بهبود مشکل یبوست، نفخ، دلپیچه و دل دردهای کرامپی شکم کمک می نماید.

پشتی پروهیل,پشتی طبی پروهیل,پشتی صندلی پروهیل,پشتی صندلی پروهیل,قیمت پشتی پروهیل,خرید پشتی پروهیل,محصولات پشتی پروهیل,خرید اینترنتی پشتی پروهیل,پشتی های طبی پروهیل,نمایندگی پشتی پروهیل,پروهیل پشتی طبی,پشتی طبی پروهیل خوبه؟,پشتی صندلی پروهیل,پشتی صندلی پروهیل,پشتی صندلی پروهیل,قیمت پشتی پروهیل,قیمت پشتی طبی پروهیل,قیمت پشتی طبی پروهیل,خرید پشتی پروهیل,خرید اینترنتی پشتی طبی پروهیل,خرید پشتی طبی پروهیل,خرید اینترنتی پشتی پروهیل,خرید پیامکی پشتی طبی پروهیل,محصولات پشتی پروهیل,خرید اینترنتی پشتی پروهیل,خرید اینترنتی پشتی طبی پروهیل,پشتی های طبی پروهیل

قیمت کالا : 1.550.000 تومان

خرید اینترنتی

پشتی رفع یبوست| مشکلات گوارشی | کمریند طبی | ماساژور طبی